Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Kameňáky, fórky, frky, anekdoty, černý humor, vtípky

Chcete se pobavit? Kameňáky, fórky, frky, anekdoty, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech apod.

Přísloví, výroky, bonmoty, rčení, myšlenky, hlášky, úsloví

Citáty slavných, Přísloví, výroky, bonmoty, rčení, myšlenky, hlášky, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o dobru, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Wallpapers na plochu PC - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v notebook, PC, mobil, displej, obrazovka počítače, smartphone, počítač, tablet, mobilní telefon, phablet, ultrabook a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows NT, Slackware, Android, FreeBSD, BlackBerry OS, Windows 7, Windows 98. Pozadí na PC z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, květiny, sportovní a závodní auta, fantasy, Rally, závody aut, ptáci, vesmír, kosmos, fraktály, tenisté a tenistky, Formule 1, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, free wallpapers. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 393x786, 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1536x2560, 1600x2560, 1920x1200, 640x480, 1024x600, 1080x1920, 1920x1080, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1600x900 atd.

Full HD tapety na PC - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro monitor, phablet, počítač, obrazovka počítače, mobil, notebook, mobilní telefon, smartphone, PC, tablet, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Mac, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Red Hat Linux. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií hudební tapety, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, wallpapery, rostliny, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, letadla, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata, voda a bubliny, příroda, krajina, auta. Dostupné rozměry 1152x1920, 1440x900, 1280x854, hi res 2560x1920, 1200x1920, 1440x2560, 1600x2560, 393x786, 1536x2048, 1280x800, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 412x846, 768x1024, 360x760, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, cestování, odkazy, webové stránky, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Prapory českých měst, Přání k narozeninám, Vlajky amerických států USA, Vlajky států USA, weby, pro dospělé

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Logické hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Farmářské hry, Sportovní gamesy apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, obecné zkratky apod.

Keywords:kuriozity, webovky, Obrázky vlajek států světa, tipy, Omalovánky zdarma ke stažení, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst České republiky, info

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Moudra, motta, hlášky, moudrosti, přísloví, úsloví, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, hlášky, moudrosti, přísloví, úsloví, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o kráse, moudra o dětech od různých známých osobností.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, zadarmo, zdroje informací, Antistresové omalovánky pro dospělé, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, internet, Omalovánky pro děti, M, hyperlinky, Životopisy osobností, Online adventní magazín

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Akční gamesky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Omalovánky, online html5 hry, Adventury, Farmářské hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Podnikatel, Angličané, První republika, Prezident, Starověký Egypt, Prezidenti ČR, Manýrismus, Historik, Hokej, Podnikatelé, Žijící, Avangard Omsk, Hokejisté, Brno, Právník, Politik, Žhavé výstřely, Voják, Prezidenti, Rétorika, Královna, Slováci, Komunisté, Miliardáři, New Jersey Devils, Charta 77, Ministři, Textař, Ekonom, Spisovatel, Císař, Československo, KSČ, Itálie, Poslanec, Faraon apod.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Skvělé hry online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, F, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, Athletic Bilbao, Biografie známých osobností, Obrázky a kliparty zdarma, URL

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, inspirace pro volný čas

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, obecné zkratky, okresy České republiky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, jak importovat, jak převést, jak otevřít soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Tapety na PC, Nejlepší školní testy a kvízy, Státní prapory všech států, Baccarat card game, zdarma, pro děti, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky, humor, P, Obrázky k svátku, texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip V kostele: Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tapety na plochu Velikonoce
Partnerské weby
Úspory a spoření
Zajímavé internetové odkazy
Kasina
Naše tipy
HTML Online browser games
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.