Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Oddechové hry apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: pro děti, č, Seznam souborových přípon, Kliparty pro dokumenty, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Obrázky vlajek měst ČR, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, webové stránky, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Státní prapory zemí světa, M, Dopravní značky, Online testy zdarma

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, monitor, mobil, notebook, tablet, PC, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, macOS, Windows NT, Windows 95, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 10, Java ME, SUSE Linux, BlackBerry OS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, letadla, dopravní prostředky, zvířata, květiny, kytky, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, auta, noční města, hudební tapety, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, psi a štěňátka, budovy a stavby, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety. Vyberte si rozměr z 1200x1920, 1280x1024, 854x480, 800x1280, 750x1334, 1080x1800, 2560x1600, 1920x1200, 1024x600, 412x846, 1800x1440, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1600x2560, 1920x1080 Full HD atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Keywords:internet, kuriozity, Staré hry online, Online hry pro děti zdarma, Obrázky na plochu, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online vánoční magazín, pro dospělé, Vlajka Jemenu, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled zkratek a akronymů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američan, Rétorika, Kladno, Voják, Avangard Omsk, Atentát, Filozof, Podnikatelé, Slováci, KHL, Dramatik, Novinář, Továrník, Egypt, Esejista, HIV pozitivní, Husité, Spisovatel, Olympiáda, Slovák, Teolog, Antropolog, Obchodník, Kněz, Lord, Protektorát, Mluvčí, Rakousko-Uhersko, Rakušan, Hudebnice, Podnikatel, Miliardáři, Archivář, První republika, AIDS, Prezidenti USA apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: multimédia, Státní vlajky zemí, cestování, Cestovatelské stránky, školství, Free game online hry, weby, Chelsea Football Club, Nejlepší online hry zdarma, Vánoční magazín, internetové stránky, A

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Animace, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti a tak dále.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro monitor, mobil, PC, ultrabook, mobilní telefon, displej, smartphone, počítač, tablet, notebook, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Linux Fedora, FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows Me, SUSE Linux, Mac. Obrázky na PC z kategorií vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, ptáci, Rally, závody aut, fraktály, oceán, moře, pláže, nature - příroda, flóra, stromy, květiny, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 2560x1440, 750x1334, 412x846, 1080x1800, 1600x1200, 2048x1536, 800x1280, 1920x1280, 1800x1440, 4800x1200, 1024x600, 320x568, 1600x900, 1440x2560, 1920x1200 atd.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Arkansas, Nové Mexiko, Iowa, Wyoming, Delaware, Oregon, Illinois, Massachusetts, Rhode Island, Havaj, Texas, Wisconsin, Colorado, Aljaška, Kansas, Montana, Pensylvánie, Alabama, Severní Karolína, Washington, Kentucky, Florida, Maine, Utah, Maryland atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Přehled formátů souborů, Katherine Heigl, linky, Životopisy slavných osobností, tipy, Brooke Shields, zdarma, Tapety do mobilu, doporučujeme

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Animace, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti a tak dále.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční tapety, Německy, Vánoční dekorace, Mrazík, Nový rok, Jmelí, Umělý vánoční stromek, Vánoční svařák, Tichá noc, Pro děti, Santa, Špalda, Lego, Přání, Televize, Pokrmy, Anglicky, Linux, Staroměstské náměstí, Vánoční stromek, Vánoční pozadí, Recepty, Sněhová vločka, Papírový vánoční stromek, Schleich, Vánoční koledy, Cesmína, Jmenovky, Omalovánky, Kameňák, Brno apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, český jazyk, účetnictví, školství, zkratky, hardware, nástroje, nápoje, počítače, software, politika, internet, ekonomie a ekonomika, literatura, filozofie, bankovnictví, cestování, nemoce, rostliny, příroda, fyzika, jídlo, sport, latina atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, fóry

Potřebujete se uvolnit? černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Frky ze života, Frky o tchýních, O manželství, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, Obrázky na PC zdarma ke stažení, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, West Bank, volný čas, Superhry a hry online zdarma, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, Vlajky států USA, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Další odkazy:

Tapety na plochu Vánoce
Odkazy na zajímavé weby
Papua New Guinea
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k svátku, obrázková přání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Costa Rica
Doporučené internetové odkazy
O filmech Avatar 1 a 2
Tipy na zajímavé weby
Computer games

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080