Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zvířata, hmyz, mapy, sport, stavby, láska, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, zelenina, náboženství, halloween, hudba, přístroje, nástroje a přístroje, ovoce, rostliny, ptáci, jídlo a nápoje, nápoje, muži, věda, květiny atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, linky, info, weby, Celebrita Natalia Oreiro, F, Online životopisy, biografie, Nejlepší školní testy a kvízy, Julia Stiles fotky, webovky, Nejhranější online hry zdarma, V, zajímavosti

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, firmy a společnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Imitátor, Scénárista, Filozof, Maršál, Textařka, Country, Angličané, Stoletá válka, Itálie, Zlatý slavík, Washington Capitals, Poslanci, New York Rangers, Američané, Starověký Egypt, Prezident, Ministr, Český slavík, Básník, Pittsburgh Penguins, Renesance, Mim, Válka, Miliardář, Boston Bruins, NHL, Zpěvačky, Pop, Závodník, Exilový prezident, Zpěvačka, Kladno, Žijící, Režisér, Manýrismus, Nežijící apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Pro dívky, Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, umělci a umění, mytologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, osobnosti, fikce a fantasy, filozofie, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, národnost, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, Full HD pozadí na PC, tipy, volný čas, Biografie Madonna, kuriozity, zdarma, Nejhranější hry online, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, Tapety na PC ke stažení, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Hry na vaření a smažení a podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: odkaz, hyperlinky, Dopravní značky, Kelly Clarkson celebrity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na plochu PC, Online hry pro děti zdarma, Istanbul, internet, Hry pro kluky, Ilustrace, obrázky, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Závody aut, Střílečky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Full HD pozadí na PC - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro notebook, obrazovka počítače, phablet, počítač, displej, tablet, mobil, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, PC a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows 7, Windows 2000, Mac, Android, Linux Mint, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, SUSE Linux. Wallpapery do mobilu z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, ptáci, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, fantasy, free wallpapers, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, nature - příroda, fraktály, motorky, velkoměsta a noční život, zvířata, Formule 1, hmyz a pavouci. Zvolte si z rozměrů 640x480, 2160x3840, 3200x1200, HD 1280x720, 1152x864, 360x760, 1536x2048, 4800x1200, 1280x768, 2560x2048, 1600x900, 2560x1600, 1280x960, 1280x854, 1152x1920, 1920x1080 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Tapety na PC ke stažení - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. můžete využít v phablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, tablet, PC, obrazovka počítače, monitor, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Windows XP, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Java ME, Mac. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, příroda, krajina, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, hudební tapety, jídlo a nápoje, wallpapery, adventní a vánoční tapety, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, voda a bubliny, noční města, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2048, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 393x786, 360x640, 2560x1440, 1280x768, 1440x960, 750x1334, 1680x1050, 768x1024, 1366x1024, 1920x1440, 1024x600, 1920x1280, 1600x1200 atd.

Fóry, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, frky o zvířatech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné básničky, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Klíčová slova: odkazy, Státní prapory všech zemí, Databáze osobností Kdo je to?, Celebrita Amanda Bynes, zeměpis, internetové stránky, B, Kelly Clarkson, ú, výukové pomůcky, pro děti

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Závody aut, Střílečky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Logické hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Střílecí hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vaření a smažení, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky apod.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategické onlinovky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Adventury, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Barbie hry, Auta a závodní, online html5 hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Hannah Montana apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Vánoční magazín, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů, cestování, multimédia, Cayman Islands, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zadarmo, Obrázky na plochu PC, París Saint-Germain F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Hazardná hra
Naše tipy na zajímavé stránky
Free software
Odkazy na partnerské weby
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra
Odkazy na užitečné webové stránky
Blahopřání nejen k narození miminka
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Christina Ricci
Linky na partnerské weby
Maria Sharapova celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1152x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu 1152x768
Tapety na plochu 2560x1600
Tapety na plochu 1024x600
Windows wallpapers 1280x768
Wallpapers na plochu 1080x1800
Obrázky na plochu 1024x768

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050