Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Oddechové hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Auta a závodní, Barbie hry, Deskovky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, Online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internetové stránky, Antistresové omalovánky, Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, Online web Hry zdarma bez registrace, Velikonoční wallpaper s dekorací, odkaz, zajímavosti, Dopravní značení, Free game online hry

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Exilový prezident, Francouz, Žijící, Gymnasté, Boston Bruins, Žhavé výstřely, Slováci, Vojevůdce, Normalizace, New Jersey Devils, Maršál, Komunisté, Hudba, Mim, Malíř, Slovenští prezidenti, Němci, Hokejisté, Antropolog, Esejista, Brno, Egypt, Královna, Country, Dabérka, Prezidenti, Pedagog, Překladatel, Filozof, Císař, Vůdce, Slovák, Itálie, Pop, Kněz, Nežijící apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Náš tip, technika, zábava, informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Aforismy, moudrosti, moudra, bonmoty, výroky, motta, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, moudra, bonmoty, výroky, motta, úsloví, z kategorií citáty o manželství, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Keywords:tipy, Seznam přípon a koncovek souborů, zdarma, Přehled vlajek USA, Tapety na plochu psi, výukové pomůcky, linky, Online adventní magazín, Poker, Přehled formátů souborů, Členské země americké federace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Výroky, hlášky, rčení, aforismy, myšlenky, moudrosti, úsloví

Citáty slavných, Výroky, hlášky, rčení, aforismy, myšlenky, moudrosti, úsloví, z kategorií citáty o smrti, citáty o životě, citáty o neštěstí, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: humor, Stručný slovník pojmů a termínů, info, Zlatan Ibrahimović, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, URL, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, hyperlinky, Kliparty zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, Pozadí na tablet

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, rodinné vztahy, osobnosti, politici, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, žurnalisté a novináři, státní správa, křesťanství, podnikání a podnikatelé, psychologie, přezdívky, mytologie, záliby, zločin a právo, nadpřirozené osoby, sport, národnost atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Pozadí na tablet - full HD tapety ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na tablet. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, tablet, monitor, smartphone, ultrabook, phablet, notebook, počítač, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Windows 95, Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows XP, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 98, Microsoft Windows 8. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, letadla, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, noční města, auta, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, příroda, krajina, dopravní prostředky, wallpapery, sportovní pozadí. Stahujte v rozlišení 1920x1440, 800x600, 360x640, 1600x2560, 1280x768, 800x1280, 360x760, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1152x1920, 1280x960, 320x568, 750x1334, 1080x1800, 1152x768, 1280x800 atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kuba, K Vytisknutí, Jarmark, Neviňátko, Křesťanství, Štóla, Kinder, Anděl, Ostrava, Přáníčko, Samolepky, Husarské knoflíky, Obrazovka, Santa, Sám doma, Advent, Vánoční svařák, PF, Filmy, Slámový adventní věnec, Strom, Linux, Perníčky, Adventní věnec, Vánoční trhy, Jmelí, Hostina, Papírové ozdoby, Vánoční tapety, K Tisku, Santa Claus apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, webovky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety se zvířaty na plochu PC, F, počítače, weby, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Světové vlajky, doporučujeme, Obrázky na PC

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, rodinné vztahy, osobnosti, politici, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, žurnalisté a novináři, státní správa, křesťanství, podnikání a podnikatelé, psychologie, přezdívky, mytologie, záliby, zločin a právo, nadpřirozené osoby, sport, národnost atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Informace, technika, zábava, informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, internet, Biografie slavných osobností, Hry pro nejmenší online, volný čas, Onlinovky - online hry, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Online testy zdarma bez registrace, Online testy zdarma bez registrace, Kliparty zdarma, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo chce pít: Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Zeměpisné kvízy, testy znalosti vlajek
Doporučené odkazy
Přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
World countries flags
Odkazy na partnerské weby
Texaský hold 'em poker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajky států světa
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vybarvení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920