Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, Spisovatelé a básníci, historie, politika, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, lékařství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, zločin a právo, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, přezdívky, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, literatura, materiály, cestování, zkratky, nástroje, psychologie, fyzika, matematika, počítače, stavebnictví, český jazyk, ekonomie a ekonomika, chemie, latina, rostliny, různé, internet, školství, kultura, filozofie, účetnictví, věda atd.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové hry, Akční hry, Závody aut, Logické hry, Strategie, Adventury, Postřehové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Tipy na Štědrý den, humor, počítače, internetové stránky, Vánoční omalovánky k vytisknutí, kuriozity, zábava, zdroje informací, Kliparty zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, tablet, PC, notebook, phablet, displej, ultrabook, počítač, mobil, smartphone, monitor a pro operační systémy Android, Windows 2000, Windows 7, Linux Fedora, macOS, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Red Hat Linux, Java ME, Linux Ubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, ptáci, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, Rally, závody aut, květiny, sportovní a závodní auta, fantasy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, motorky, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 1440x900, 1600x1200, 1200x1920, 1536x2048, 854x480, 1024x768, 1920x1280, 1152x1920, 2560x1440, 4800x1200, 412x846, 1600x900, 1536x2560, 1280x960, 768x1024 atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Logické, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Keywords:K, Adventní magazín, Životopisy slavných osobností, doporučujeme, Obrázek k vybarvení Mikuláš, Obrázky, kliparty, Pozadí na PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Recepty na vánoční pokrmy a cukroví, Státní prapory zemí světa, multimédia, P

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa, Vánoční koule, Hostina, Atmosféra, Štóla, Dia, Vídeň, Monitor, K Tisku, Jingle Bells, Vánoční filmy, Jarmark, Vánoční pozadí, Plzeň, Advent, Keramický adventní věnec, Vánoční prostírání, Adventní kalendář, Osvětlení, Sám doma, Borovice, Text, Kavkazská jedle, Ježíš Kristus, Řetězy, Tiskárna, Bramborový salát, Pro děti, Linux, Francouzsky, Vánoční stromeček apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, online html5 hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Adventury, Strategické onlinovky, Auta a závodní apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Onlinovky zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Přáníčka k výročí svatby, Prapory českých měst, volný čas, Online hry zdarma, Claudia Schiffer, linky, Státní prapory všech zemí, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vtípky, fóry, černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, fóry, černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky států USA, Vlajky měst České republiky, Sexy Cindy Crawford, zeměpis, Biografie známých osobností, pro dospělé, Grunge hudební rockový styl, Stručný encyklopedický slovník, Online vánoční webzine, Seznam přípon a koncovek souborů

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Moudrosti, výroky, rčení, přísloví, úsloví, moudra, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, výroky, rčení, přísloví, úsloví, moudra, motta, z kategorií citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o smutku od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, státy usa, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: internet, zajímavosti, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma, weby, Tipy na vánoční dárky pro babičku, V, cestování, M, hyperlinky, webovky, pro děti, Fotbalista Luis Suárez, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Plzeňské památky, atrakce a pivo
Partnerské internetové stránky
Sexy Jessica Biel
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Norská předpověď počasí
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Mikuláše zdarma ke stažení
Zajímavé webové stránky
Chicago
Linky na partnerské weby
Vánoční blahopřání nevhodné pro workoholiky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dále doporučujeme:

Tipy na užitečné weby
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Zajímavé webové stránky
Odkazy na zajímavé weby
Partnerské internetové stránky

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920