Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Akční gamesky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, online html5 hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: obrazy disků, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty, komprimace dat apod.

Vtípky, kameňáky, fóry, vtipy, frky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Vtípky, kameňáky, fóry, vtipy, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O manželství, O mužích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Frky ze života, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky o tchýních apod.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zadarmo, Obrázky a kliparty zdarma, Thierry Henry, Onlinovky zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, zeměpis, humor, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, internet, latina, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, matematika, nemoce, rostliny, bankovnictví, kultura, chemie, nápoje, filozofie, školství, cestování, materiály, náboženství a křesťanství, sport, jídlo, politika, počítače, literatura, stavebnictví, věda atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:Vlajky spojených států amerických, Pozadí na PC ke stažení, kuriozity, A, Biografie, životopis Isla Fisher, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Lionel Messi Arjantinli futbolcu, Nej hry online, počítače, školství

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Anekdoty, fóry, kameňáky, frky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, kameňáky, frky, černý humor, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejlepší školní testy a kvízy, internetové stránky, Paris Saint-Germain F.C., H, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, Tapety pláže, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky, Logické hry, Akční hry, Střílečky a tak dále.

Vtípky, fóry, fórky, anekdoty, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, fórky, anekdoty, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: info, zdroje informací, V, Vlajka Ostrova Norfolk, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, pro dospělé, webové stránky, Nej hry online

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, internet, P, weby, Casino virtuel, Světové vlajky, Online životopisy, biografie, Ilustrační obrázky, odkazy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů, Arsenal F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Horoskop: Nevěřim na horoskopy.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos
Doporučené odkazy
Obrázek Blondýna
Zajímavé internetové odkazy
Jak hrát ruletu online?
Partnerské internetové stránky
Penelope Cruz
Odkazy na zajímavé weby
Celebrita Lindsay Lohan
Tipy na užitečné weby
Vlajky zemí jižní Asie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na pozadí obrazovky
Pozadí na plochu 1152x864
Wallpapers na plochu 854x480
Tapety do mobilu
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080