Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Moudra, hlášky, výroky, moudrosti, přísloví, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Moudra, hlášky, výroky, moudrosti, přísloví, aforismy, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, pro děti, Nejhranější online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Athletic Bilbao, Full HD pozadí ke stažení, webovky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, zajímavosti, internet, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politika, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, nadpřirozené osoby, věda, psychologie, školství, umělci, herectví, herci a herečky, mytologie, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, historie, osobnosti, přezdívky, vlastnosti atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Keywords:URL, internetové stránky, Online testy a kvízy zdarma, M, Vánoční tapety na plochu, Nejhranější online hry zdarma, odkaz, školství, Moravskoslezský kraj, Kliparty pro Office, humor, Přehled přípon a koncovek souborů

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Frky, fóry, fórky, vtípky, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, fórky, vtípky, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Chucku Norrisovi, O ženách, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O zvířátkách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O škole apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: F, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Prapory všech zemí světa, Půjdem spolu do Betléma, Slovník pojmů Co je to?, Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek měst České republiky, Fotbalista Luis Suárez, počítače, Databáze osobností Kdo je to?, tipy, Obrázky ke stažení

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Virginie, Michigan, New Hampshire, Kentucky, Montana, Mississippi, Severní Dakota, Arizona, Indiana, Havaj, Massachusetts, Minnesota, Oklahoma, Florida, Washington, Iowa, Alabama, Kalifornie, Maryland, Pensylvánie, Missouri, Aljaška, Rhode Island, Západní Virginie, Idaho atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Síť, volný čas a zábava

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Wallpapers na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, počítač, notebook, tablet, PC, displej, phablet, mobil, mobilní telefon, smartphone, monitor a pro operační systémy Windows NT, Linux Mint, FreeBSD, Android, Windows 10, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 2000, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Mac. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, příroda, krajina, hudební tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, noční města, moře, oceány, pláže, auta, rostliny, voda a bubliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1152x1920, 640x480, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 412x846, HD 1280x720, 2160x3840, 1800x1440, 1024x600, 2048x1080, 768x1024, 1152x864, 2560x1440, 320x568, 1280x800 atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: zeměpis, zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Sněhové vločky na obrázcích, výukové pomůcky, Dopravní značení, Online biografie, životopisy osobností, Přáníčka nejen k narození dítěte, Free game online hry, F, cestování

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Virginie, Michigan, New Hampshire, Kentucky, Montana, Mississippi, Severní Dakota, Arizona, Indiana, Havaj, Massachusetts, Minnesota, Oklahoma, Florida, Washington, Iowa, Alabama, Kalifornie, Maryland, Pensylvánie, Missouri, Aljaška, Rhode Island, Západní Virginie, Idaho atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, volný čas a zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro tablet, smartphone, ultrabook, notebook, phablet, PC, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Windows XP, OSX, Microsoft Windows Vista, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 10, Android, macOS. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, ptáci, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, Formule 1, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, fraktály, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 375x812, 1280x1024, 1680x1050, 1080x1800, 1152x864, 1280x800, 768x1024, 750x1334, 1600x1200, 1366x1024, 1920x1280, 1024x600, 2160x3840, 1800x1440, 1440x2560, 1600x2560 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, politika, chemie, kultura, věda, různé, fyzika, hardware, náboženství a křesťanství, nemoce, nástroje, latina, lékařství a medicína, zkratky, matematika, psychologie, bankovnictví, rostliny, software, cestování, jídlo, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, literatura atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, volný čas, Prodej, inzerce, bazar, webové stránky, info, Onlinovky zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejhranější online hry zdarma, multimédia, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Agónie: Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Vánoční stromeček
Odkazy na partnerské weby
Co je to štóla?
Tipy na zajímavé weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Naše tipy na zajímavé stránky
Tipy na vánoční dárky pro vášnivé cestovatele
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky Amerických států
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Anděl pastýřům zvěstoval

Děkujeme vám za vaši návštěvu.