Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Logické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, zdroje informací, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Elisha Cuthbert, zdarma, Staré hry online, pro dospělé, Králík na sáňkách, odkaz, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky zdarma, cestování

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, video soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro displej, phablet, počítač, ultrabook, mobil, monitor, mobilní telefon, notebook, smartphone, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, OSX, Android, Slackware, Windows XP, Windows Me, BlackBerry OS, Linux Mint, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Formule 1, nature - příroda, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1280x720, 750x1334, 1920x1280, 375x667, 1600x900, 1280x1024, 360x640, 800x1280, 1536x2048, 1440x900, 360x760, 768x1024, 1152x864, 320x568, 2560x1920, 412x846 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Přísloví, výroky, moudra, motta, bonmoty, rčení, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, výroky, moudra, motta, bonmoty, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o životě, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Keywords:volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, weby, Nejlepší školní testy a kvízy, Tapety na plochu hudba, multimédia, F, zeměpis, Recepty na ořechová vánoční cukroví, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů, V

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Pensylvánie, Montana, Idaho, Havaj, Illinois, Texas, Vermont, Oklahoma, Alabama, Jižní Karolína, Missouri, Connecticut, Louisiana, Severní Dakota, Delaware, New Hampshire, Arkansas, Wyoming, Virginie, Maine, Kentucky, Mississippi, Západní Virginie, Georgie, Nebraska atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super free web games zdarma, Obrázky ke stažení na plochu, P, Nejlepší školní testy a kvízy, kuriozity, Kdo je to Ježíš?, Seznam zkratek a akronymů, školství, odkazy, Vlajky měst a obcí České republiky

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, monitor, notebook, počítač, displej, ultrabook, smartphone, PC, tablet a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Windows 2000, Linux Mint, Windows Server 2012, Linux Fedora, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows NT. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, wallpapery, motorky, motocykly, budovy a stavby, auta, květiny, kytky, letadla, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, psi a štěňátka. Dostupné rozměry 1600x900, 2160x3840, 2560x1600, 800x600, 1920x1200, 1440x900, 375x812, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1600x1200, 640x480, 2560x1440, 360x720, 360x640, 1280x854 atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, ekonomie a ekonomika, internet, technika, psychologie, kultura, zkratky, sport, příroda, zločin a právo, počítače, rostliny, lékařství a medicína, politika, literatura, chemie, latina, fyzika, český jazyk, náboženství a křesťanství, věda, cestování, školství, jídlo atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pedagog, Američané, Státník, New York Rangers, Hudebnice, Faraon, Zlatý slavík, Podnikatel, Zpěvačky, Orlík, Ministr, Poprava, Sochař, Ekonom, Egypt, Komunista, Politik, Ital, Hokejisté, Florida Panthers, Slovák, Skladatel, Slovenští prezidenti, Spisovatel, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Právník, Komunisté, Esejista, Vládce, Filozof, Lord, Charta 77, Dabérka, Pop, Atentát apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, hyperlinky, Prapory regionů a království, Narozeninová přání a přáníčka, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internet, Vánoční magazín, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, monitor, notebook, počítač, displej, ultrabook, smartphone, PC, tablet a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Windows 2000, Linux Mint, Windows Server 2012, Linux Fedora, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows NT. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, wallpapery, motorky, motocykly, budovy a stavby, auta, květiny, kytky, letadla, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, psi a štěňátka. Dostupné rozměry 1600x900, 2160x3840, 2560x1600, 800x600, 1920x1200, 1440x900, 375x812, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1600x1200, 640x480, 2560x1440, 360x720, 360x640, 1280x854 atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, halloween, sport, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, muži, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nápoje, zvířata, rostliny, náboženství, stavby, hmyz, ovoce, osobnosti a lidé, květiny, láska, věda, dopravní prostředky, zelenina, ptáci atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: webovky, Hry pro kluky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internetové stránky, F, Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty, tipy, zajímavosti, humor, zadarmo, Kliparty pro Office, pro děti, Download music, mp3, movies, videos,

Několik fórů na závěr. Vtip Neukáznění čtenáři: V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Holly Valance
Tipy na zajímavé weby
Fantasy wallpapers
Partnerské weby
Rose McGowan
Doporučené odkazy
Samolepky a jmenovky na dárky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.