Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Závody aut, Animace, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Střílečky, Logické hry, Akční hry a tak dále.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, monitor, počítač, displej, mobil, phablet, smartphone, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Mac, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Slackware. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, tenisté a tenistky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Formule 1, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, ptáci, vesmír, kosmos, zvířata, velkoměsta a noční život. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 360x640, 1024x600, Full HD 1080x1920, 412x846, 1440x960, 393x786, 1280x960, 3200x1800, 1080x1800, 854x480, 640x480, 1536x2560, 1440x900, 1080x1920, 375x812 atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť, cestování, hry a informace

Vtípky, frky, fóry, kameňáky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, fóry, kameňáky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o cikánech, O manželství, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Němcích apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, fyzika, filozofie, zkratky, psychologie, český jazyk, jídlo, chemie, rostliny, hardware, technika, počítače, politika, účetnictví, sport, materiály, lékařství a medicína, cestování, nástroje, bankovnictví, stavebnictví, matematika, různé, internet atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, webovky, odkazy, weby, Zlatan Ibrahimović, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy, info, zábava, pro děti

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, cestování, fyzika, nápoje, stavebnictví, věda, ekonomie a ekonomika, psychologie, filozofie, účetnictví, matematika, software, internet, bankovnictví, nástroje, politika, literatura, náboženství a křesťanství, zkratky, technika, hardware, zločin a právo, materiály, počítače atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, kuriozity, Online web Hry zdarma bez registrace, Tapety se zvířaty na plochu PC, tipy, V, zdarma, HTML5 Browserspiel, Seznam zkratek a akronymů, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O důchodcích, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky ze života, O ženách, O Windows, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O zvířátkách apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skladatel, Kancléř, Pittsburgh Penguins, Slovák, Ministr, Státník, Američané, Novinář, Diplomat, Zpěvák, Poslanec, Královna, Gymnasté, Boston Bruins, Kněz, Brno, Režisér, Herec, Mluvčí, Česká královna, Faraon, Češi, První republika, Avangard Omsk, Životopis, Upálen, Nežijící, Komunista, Poprava, Dallas Stars, Vojáci, Trenérka, Dramatik, Ministr zahraničí, Komunisté, Vojevůdce apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Karolína, Severní Dakota, Rhode Island, Nevada, Severní Karolína, Iowa, Kentucky, Kalifornie, Alabama, New Hampshire, Havaj, Wisconsin, Utah, Wyoming, Jižní Dakota, Indiana, Vermont, Georgie, Connecticut, Arizona, Massachusetts, Nové Mexiko, Pensylvánie, Idaho, New Jersey, Montana atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internet, Hry pro dívky online, Omalovánky pro děti, zadarmo, počítače, Adventní magazín, Svátky, jmeniny, kalendář, Online biografie, životopisy osobností, školství, doporučujeme, Vlajky států USA

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. vhodné pro PC, displej, notebook, smartphone, tablet, monitor, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, OSX, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 95, Lubuntu, Linux Mint, Java ME, Slackware, Windows 10 Mobile, SUSE Linux. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, wallpapery, rostliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, auta, letadla. Vyberte si rozměr z 320x568, 360x760, 800x1280, 1536x2048, 2560x1600, 1920x1280, 1280x800, 800x600, 2560x2048, 1440x2560, 2048x1080, 1152x768, 1024x600, 1280x854, 1920x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Relaxační hry a tak dále.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromeček, Rostliny, Vánoční punč, Jedle, Rumové řezy, K Vytisknutí, Pokrmy, Jmenovky, Brno, Vánoční hvězda, Štědrý den, Silvestr, Striezelmarkt, Jmelí, Vánoční koule, Mrazík, Adventní neděle, Pastýř, Linecká kolečka, Ježíšek, bezlepkové cukroví, Košíčky, Tiskárna, Papírové ozdoby, Popelka, Jingle Bells, Osvětlení, Vánoční světýlka, Historické ozdoby, Francouzsky, Štědrý večer apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: cestování, Dopravní značení, volný čas, Křesťanské omalovánky k vytištění, Online vánoční magazín, ú, Seznam státních vlajek, Beyoncé Knowles, Online hry pro děti zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, Kliparty pro dokumenty

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. vhodné pro PC, displej, notebook, smartphone, tablet, monitor, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, OSX, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 95, Lubuntu, Linux Mint, Java ME, Slackware, Windows 10 Mobile, SUSE Linux. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, wallpapery, rostliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, auta, letadla. Vyberte si rozměr z 320x568, 360x760, 800x1280, 1536x2048, 2560x1600, 1920x1280, 1280x800, 800x600, 2560x2048, 1440x2560, 2048x1080, 1152x768, 1024x600, 1280x854, 1920x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Relaxační hry a tak dále.

Informace, cestování, hry a informace

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky zemí světa, Přehled vlajek USA, zajímavosti, odkaz, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Obrázky, kliparty, Počítačové tapety pro Windows, Městské a obecní prapory obcí ČR, výukové pomůcky, Full HD pozadí na PC, humor, Casino,

Několik fórů na závěr. Vtip V kostele: Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Partnerské weby
Pozadí na plochu letadla
Zajímavé internetové odkazy
Flag of Switzerland
Naše tipy
Poker card game
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.