Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anglicky, Vánoční dekorace, Košíčky, Vykrajovátka, Obrazovka, Vánoční trhy, Štěstí, Píseň, LED svíčky, Smrk, Jmenovka, Recepty, Tisk, Plocha, Korálky, Strom, Vánoční ubrusy, Silvestr, Linux, Samolepky, Řetězy, Umělý vánoční stromek, Vánoční světýlka, Štóla, Vídeň, bezlepkové cukroví, Koleda, Perníčky, Linecká kolečka, Václavské náměstí, Vánoční hvězda apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Tapety na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. doporučujeme pro displej, počítač, smartphone, notebook, tablet, phablet, mobilní telefon, monitor, mobil, PC, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Windows 95, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Fedora, Android, Chrome OS, Windows 2000, Mac, SUSE Linux. Obrázky ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní wallpapery, ptáci, sportovní a závodní auta, Formule 1, zvířata, vesmír, kosmos, nature - příroda, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z 3200x1800, 750x1334, 393x786, 768x1024, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1366x768, 1440x900, 1280x800, 1080x1800, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1152x864, 1152x768, 1680x1050 atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, Vánoce a Advent, nápoje, hudba, stavby, zelenina, smajlíci a emotikony, symboly, ovoce, osobnosti a lidé, ženy a dívky, auta, nástroje a přístroje, přístroje, sport, láska, květiny, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, zvířata, hmyz, věda atd.

Klíčová slova: č, internet, zdroje informací, V, Bayern de Múnich club, zajímavosti, Biografie slavných osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Penelope Cruz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online adventní magazín, Federace USA, M

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro notebook, phablet, monitor, ultrabook, tablet, smartphone, počítač, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej a pro operační systémy macOS, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 2000, Windows XP, OSX, Linux Mint, Java ME, Mac, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, květiny, vesmír, kosmos, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Formule 1, ptáci, motorky, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x854, 640x480, 2560x1600, 3200x1200, 375x667, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 320x568, 1536x2560, 1440x2560, 2560x1440, 1600x900, 1920x1080, 4800x1200, 768x1024 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:Státní prapory zemí světa, kuriozity, PC pozadí pro Windows, webové stránky, Blahopřání velikonoční, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Football, počítače, Dopravní značení, Webové online hry zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, rodinné vztahy, školství, umělci, věda, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, záliby, politika, nadpřirozené osoby, filozofie, žurnalisté a novináři, sport, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, historie, mytologie, přezdívky, psychologie, osobnosti, poruchy, lékařství atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Voják, Češi, Žhavé výstřely, KSČ, Philadelphia Flyers, Atentát, Prezidenti, Náboženství, Normalizace, Starověký Egypt, Ministři, Američan, Hudebnice, Francouz, Zpěvačky, Angličané, Prezidenti USA, Lord, Prezident, Komunista, Prezidenti ČR, Zlatý slavík, Svatý, Dabérka, Filozof, Poprava, Dramatik, Malíř, Vůdce, Ekonom, Antropolog, Pedagog, Gymnasté, Miliardáři, Upálen, Právník apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: webovky, hyperlinky, weby, Alicia Keys, Hry pro dívky online, humor, zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, B, internetové stránky, Vlajky spojených států amerických, odkazy

černý humor, kameňáky, fórky, frky, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, fórky, frky, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipné citáty apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Windows, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Postřehové, Logické, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, týmy NHL, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, země EU apod.

Klíčová slova: info, Hry pro kluky, Online testy a kvízy zdarma, Obrázek Blondýna, zábava, zadarmo, Free game online hry, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, cestování

černý humor, kameňáky, fórky, frky, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, fórky, frky, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipné citáty apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Windows, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . Mj. na webu naleznete Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Logické hry, Relaxační hry, Animace, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti a tak dále.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky měst České republiky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, A, Afrika, Přehled souborových přípon, linky, Biografie slavných osobností, Tapety na plochu PC, K, Super online kvízy, Kasína,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdy politik lže?: Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázky se zvířaty na plochu
Doporučené odkazy
Fotbalista Thierry Henry
Zajímavé internetové odkazy
Warez
Partnerské weby
FarmVille social network browser game
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.