Naše tipy, zábava, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Adventury, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Strategické onlinovky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, filozofie, materiály, latina, různé, literatura, zločin a právo, hardware, zkratky, sport, software, nemoce, český jazyk, ekonomie a ekonomika, internet, matematika, školství, nápoje, fyzika, jídlo, náboženství a křesťanství, kultura, cestování, příroda atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Virginie, Havaj, New Jersey, New Hampshire, Montana, Colorado, Aljaška, Illinois, Kansas, Nové Mexiko, Missouri, Washington, Arizona, New York, Iowa, Vermont, Jižní Karolína, Tennessee, Oklahoma, Michigan, Severní Karolína, Connecticut, Indiana, Jižní Dakota, Minnesota atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: internetové stránky, info, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor, Přání a přáníčka, Seznam vlajek amerických států, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Thierry Henry, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, odkaz

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Náš tip, zábava, důležité informace

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Desktop, Mrazík, Košíčky, Adventní svícen, Historické ozdoby, Tichá noc, Linux, Umělý vánoční stromek, Ježíšek, Německy, Vánoční tapety, Zima, Přání, Jesličky, Nový rok, Smrk, Plzeň, Pro děti, Linecká kolečka, Lego, Monitor, Jezulátko, K Tisku, Alkoholový kalendář, Televize, Písnička, K Vytištění, Recepty, Květiny, Tiskárna, Film apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mluvčí, Hudebnice, Křesťanství, New York Rangers, Producent, Lord, Hokej, Prezident USA, Francouz, Svatý, Teolog, Washington Capitals, KSČ, Stoletá válka, Prezidenti ČR, Imitátor, Český slavík, Exilový prezident, Císař, Brno, Sochař, První republika, Textařka, Zlatý slavík, Čeští králové, Ekonom, Továrník, Nežijící, Zavražděn, Válka, Státník, Rakušan, Generalissimus, Faraon, Olympijští vítězové, Angličané apod.

Keywords:V, pro dospělé, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Online vánoční webzine, webovky, zdarma, Andorra, Seznam přípon a koncovek souborů, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak importovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Fóry, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech apod.

Informace, zábava, důležité informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, měny, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky, politické strany a hnutí, země EU, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: internet, Full HD tapety na PC zdarma, pro děti, Fantasy tapety, č, odkazy, A, Digitální počítačové hry, herní konzole, zábava, Státní prapory všech států, Tapety na PC, Stručný slovník pojmů a termínů

Moudra, přísloví, motta, výroky, bonmoty, rčení, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, přísloví, motta, výroky, bonmoty, rčení, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o manželství, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o lži od různých známých osobností.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Síť, zábava, důležité informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Tapety na PC - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v notebook, mobil, smartphone, obrazovka počítače, tablet, PC, mobilní telefon, ultrabook, displej, phablet, počítač a pro operační systémy Windows 98, Mac, Windows XP, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows NT, FreeBSD, Windows 95, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC z kategorií motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, auta, hudební tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, rostliny, psi a štěňátka, wallpapery, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, zvířata, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1280x854, 1920x1200, 360x760, 412x846, 1024x600, 1152x768, 1280x800, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1024x768, 1536x2048, 1600x1200, 2048x1536, 360x720 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, tipy, Obrázky zdarma, Biblické omalovánky, Webové online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma, Film Avatar 1,2, Online testy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled zkratek a akronymů

Moudra, přísloví, motta, výroky, bonmoty, rčení, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, přísloví, motta, výroky, bonmoty, rčení, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o manželství, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o lži od různých známých osobností.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O mužích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O škole, O ekonomech, Frky ze života, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, V, Státní prapory států světa, Texty blahopřání, Hry pro nejmenší online, webové stránky, multimédia, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, kuriozity, Kubovy osobní stránky o cestování, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýnka a šéfová: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Další odkazy:

Descarga de música
Odkazy na partnerské weby
World countries and flags
Doporučené internetové odkazy
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Zajímavé webové stránky
Mariah Carey
Linky na partnerské weby
Velikonoční textová blahopřání
Tipy na Partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600