Naše tipy, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vtípky, fórky, fóry, vtipy, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, fóry, vtipy, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Státní prapory všech států, linky, Ashlee Simpson, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled souborových přípon, multimédia, Mandy Moore, zdarma, zábava, Nejlepší online hry zdarma, zdroje informací

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Minnesota, Oklahoma, Florida, Utah, Montana, Západní Virginie, New Jersey, Indiana, Havaj, Arizona, Wyoming, Arkansas, Maine, New Hampshire, Severní Dakota, Kentucky, Louisiana, Maryland, Massachusetts, Tennessee, Alabama, Texas, Idaho, Illinois, Oregon atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Obrázky na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Také doporučujeme: Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, mobilní telefon, displej, monitor, tablet, phablet, počítač, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, FreeBSD, Windows Server 2012, Slackware, Linux Fedora, macOS, Java ME, BlackBerry OS, Windows 10, Linux Ubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, ptáci, fraktály, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Formule 1, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1600x1200, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 3200x1800, 1080x1920, 1536x2048, 360x640, 1600x2560, 393x786, 2560x2048, 1600x900, 1280x720, 1280x1024, 1280x800, 1920x1080 Full HD atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Keywords:Pozadí na tablet, zajímavosti, webové stránky, internet, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, Obrázky na PC, Online adventní magazín, info, Mariah Carey, odkaz, Online adventní magazín, Webové html5 hry zdarma

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Informace, inspirace pro volný čas

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, notebook, mobil, monitor, smartphone, PC, počítač, obrazovka počítače, phablet, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Lubuntu, Windows Me, Windows Server 2012, Mac, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows NT. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, zvířata, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, fraktály, fantasy, hmyz a pavouci, free wallpapers, květiny, motorky, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 2560x1440, 2560x1600, 320x568, 640x480, 1280x854, 1536x2560, 1440x960, 1280x1024, 1280x960, 1024x768, 393x786, 2560x2048, 3200x1800, 360x760, 1366x768, 1280x768 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Onlinovky zdarma, Nicole Kidman, Vlajky států USA, Obrázky na PC ke stažení, Dopravní značky, Tipy na romantické vánoční filmy, weby, zeměpis, odkazy, M

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní věnec, Sněhová vločka, Rumové řezy, Šišky, Borovice, Vykrajovátka, Vánoční prostírání, Advent, Pokrmy, Dia, Lego, Pro děti, Betlém, Jídlo, Vídeňský punč, Patchwork, Štóla, Vánoční tapety, Osvětlení, Vánoční hvězda, Vosí hnízda, Silvestr, Wallpaper, Řetězy, Strom, Vánoce, Jedle, Anděl, Adventní neděle, Vánoční pozadí, Vánoční dekorace apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Protektorát, Miliardáři, Francie, Stoletá válka, Olympijští vítězové, Prezidenti ČR, Vůdce, Politik, Zpěvák, Slovenští prezidenti, Kněz, Zpěvačka, První republika, Pop, Imitátor, Brno, Gymnasté, KHL, Masový vrah, Němci, Američané, Producent, Malíř, Hudebnice, Charta 77, Překladatel, Válka, Rétorika, Zlatý slavík, Manýrismus, Vrah, ČSSD, Ekonom, Státník, Komunisté, NHL apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v PC, počítač, ultrabook, displej, notebook, smartphone, tablet, phablet, mobilní telefon, monitor, mobil a pro operační systémy Chrome OS, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 7, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Me, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, hudební tapety, zvířata, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, letadla, rostliny, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, auta, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, 1366x1024, 1280x800, 1024x768, 393x786, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 2560x1440, 1800x1440, 768x1024, 2048x1536, HD 1280x720, 1440x960, 1920x1200, 1280x768 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat následující typy souborů: konfigurační soubory, grafiku, dokumenty, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, šablony dokumentů apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: školství, internetové stránky, Nejlepší online hry zdarma, Vánoční online hry zdarma, počítače, Přehled formátů souborů, hyperlinky, Alkohol a Vánoce, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky vlajek měst ČR, V

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní věnec, Sněhová vločka, Rumové řezy, Šišky, Borovice, Vykrajovátka, Vánoční prostírání, Advent, Pokrmy, Dia, Lego, Pro děti, Betlém, Jídlo, Vídeňský punč, Patchwork, Štóla, Vánoční tapety, Osvětlení, Vánoční hvězda, Vosí hnízda, Silvestr, Wallpaper, Řetězy, Strom, Vánoce, Jedle, Anděl, Adventní neděle, Vánoční pozadí, Vánoční dekorace apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, státní správa, přezdívky, politika, psychologie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, záliby, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, umělci, poruchy, profese a zaměstnání, historie, nadpřirozené osoby, sport, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Pozadí na tablet - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, mobil, tablet, displej, monitor, ultrabook, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Chrome OS, Windows 2000, Windows 10, Lubuntu, Windows XP, Android. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, sportovní pozadí, psi a štěňátka, noční města, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, zvířata, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, příroda, krajina, auta, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, letadla. Mnoho verzí a velikostí jako 375x667, 1280x800, 640x480, 1024x600, 1600x1200, 800x600, 1536x2048, 1440x2560, 2560x1600, 1152x1920, 360x640, 393x786, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1152x864, 1600x2560 atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, výukové pomůcky, humor, V, Sexy Katherine Heigl, pro děti, Vlajky jednotlivých států USA, pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, Databáze osobností Kdo je to?, Nej hry online, Štědrý večer,

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Claudia Schiffer
Doporučené odkazy
Rose McGowan
Tipy na zajímavé weby
Nový rok
Partnerské weby
Vánoční stromeček
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.