Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Anekdoty, vtipy, fóry, vtipné texty, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipy, fóry, vtipné texty, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, pro děti, kuriozity, B, Online hry zadarmo, Hry pro nejmenší online, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webovky, zajímavosti

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva, země EU, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Bonmoty, aforismy, přísloví, moudra, úsloví, výroky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, přísloví, moudra, úsloví, výroky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lásce, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o rozumu od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Rčení, hlášky, úsloví, bonmoty, výroky, moudrosti, moudra

Slavné citáty, Rčení, hlášky, úsloví, bonmoty, výroky, moudrosti, moudra, z kategorií citáty o člověku, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách od různých známých osobností.

Obrázky na PC - wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. vhodné pro smartphone, ultrabook, notebook, PC, displej, monitor, tablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, macOS, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows 7, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows Server 2012, OSX, Chrome OS. Pozadí na plochu počítače z kategorií Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, rostliny, motorky, motocykly, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, noční města, příroda, krajina, budovy a stavby, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, auta. Stahujte v rozlišení 375x667, 2160x3840, 2560x1600, 1024x600, HD 1280x720, 1280x800, 750x1334, 1920x1200, 1152x864, 1920x1440, 1280x854, 320x568, 1536x864, 1280x768, 1680x1050, 1920x1280 atd.

Keywords:F, F, webové stránky, zdarma, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, odkazy, Vlajky spojených států amerických, Kliparty pro dokumenty, Levné letenky, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Adventní magazín

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Pro děti, Monitor, Tichá noc, Přáníčko, Schleich, Drážďany, Osvětlení, Jingle Bells, Vánoční tapety, Patchwork, Historické ozdoby, Korálky, Samolepky, PF, K Tisku, Anglicky, Neviňátko, Linux, Adventní věnec, LED svíčky, Jmelí, Vánoční kaktus, Německy, Umělý vánoční stromek, Adventní kalendář, Štědrý den, Mrazík, bezlepkové cukroví, Desktop, Adventní neděle apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace pro děti, studenty i dospělé

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lord, Kladno, Poprava, Vrah, KHL, Brno, Křesťanství, Historik, Slováci, Filozof, Architekt, Císař, Svatý, New York Rangers, Zpěvačky, NHL, Miliardáři, Romantismus, Prezident USA, Český slavík, Avangard Omsk, Obchodník, Závodník, Generalissimus, Vojevůdce, Starověký Egypt, Olympijští vítězové, Zpěvák, Máj, Faraon, Philadelphia Flyers, Komik, Habsburkové, Vládce, New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, Vlajky amerických států USA, Fotografie topmodelek, multimédia, weby, Obrázky na PC, Histoire FC Barcelone, Kliparty pro dokumenty, Online vánoční webzine, Online zeměpisné testy zdarma, Tapety na plochu PC

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Ohio, Pensylvánie, Kansas, Nové Mexiko, Arizona, Wisconsin, Delaware, Vermont, Jižní Karolína, Massachusetts, Indiana, Minnesota, Oklahoma, Montana, Idaho, Kentucky, New Hampshire, Michigan, Iowa, New York, Utah, Maine, Mississippi, Texas, Virginie atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, jídlo, rostliny, účetnictví, příroda, náboženství a křesťanství, nápoje, chemie, zkratky, materiály, školství, matematika, technika, český jazyk, věda, bankovnictví, kultura, stavebnictví, filozofie, počítače, latina, psychologie, hardware, nemoce atd.

černý humor, ftipy, anekdoty, frky, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, anekdoty, frky, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, A, Sexy Gwen Stephanie, zábava, internet, Super online flash hry, Vlajka Chile, R, Vlajky měst České republiky, Přehled státních vlajek států světa

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Ohio, Pensylvánie, Kansas, Nové Mexiko, Arizona, Wisconsin, Delaware, Vermont, Jižní Karolína, Massachusetts, Indiana, Minnesota, Oklahoma, Montana, Idaho, Kentucky, New Hampshire, Michigan, Iowa, New York, Utah, Maine, Mississippi, Texas, Virginie atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, tablet, PC, notebook, displej, monitor, mobilní telefon, phablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, Linux Mint, Java ME, Windows 2000, Windows 10 Mobile, OSX, Red Hat Linux, Mac, FreeBSD, Android. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, sportovní pozadí, příroda, krajina, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, wallpapery, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, auta, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, zvířata, rostliny, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 768x1024, 1152x768, 1536x2560, 1024x600, 1280x768, 1152x864, 1920x1440, 1280x854, 800x1280, 2048x1536, 360x720, 360x760, 1440x900, 2160x3840, 2560x1600 atd.

Frky, kameňáky, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, Frky o tchýních, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O manželství, O Windows, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Slovácích apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Prapory regionů a království, Seznam přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Webové html5 hry zdarma, Neoficiální stránky o městu Plzeň, zadarmo, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší školní testy a kvízy, zeměpis, Online hry zadarmo, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Tipy na Partnerské weby
Blahopřání, gratulace
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční textová blahopřání
Odkazy na zajímavé weby
Beyoncé Knowles
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Zlatan Ibrahimović

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu 1920x1440