Partnerské weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Logické, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Adventury, Barbie hry, Deskovky, Auta a závodní, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Logické hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Hry s koňmi apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Anglicky, Zima, Kuba, Sám doma, Omalovánky, Wallpaper, Keramika, Striezelmarkt, Stromeček, Vánoce, K Tisku, PF, Slámový adventní věnec, Vánoční kaktus, Osvětlení, Blahopřání, SMS, Rumové řezy, Tichá noc, Staroměstské náměstí, Bramborový salát, Řetězy, Vykrajovátka, Brambořík, Sněhulák, Cesmína, Atmosféra, Historické ozdoby, Linux, Jezulátko, Vánoční pozadí apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Biografie slavných osobností, odkaz, Webové online testy zdarma, Jakarta, Hry pro dívky online, Dopravní značení, webové stránky, Rie Miyazawa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty pro dokumenty, M, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Síť, internet, počítače, hry

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:webovky, zdarma, Obrázky na PC ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání k svátku, zábava, tipy, Vlajky jednotlivých států USA, Modelky a celebrity, F, Online testy zdarma bez registrace, Online adventní magazín

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip, internet, počítače, hry

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, notebook, tablet, phablet, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows NT, Android, Windows 95, Lubuntu, Java ME, FreeBSD, Windows 98. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, wallpapery, psi a štěňátka, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, auta, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, hudební tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, voda a bubliny, dopravní prostředky. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 375x667, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1680x1050, 854x480, 1536x2560, 1152x768, 1280x1024, 1600x900, 1920x1280, 800x1280, 1440x900, 1152x864 atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Státní prapory, zadarmo, Dopravní značení, Country flags, V, zdroje informací, hyperlinky, Omalovánky v USA a jejich použití, Přehled přípon a koncovek souborů, školství, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Vrah, Královna, Miliardáři, KHL, Normalizace, Mluvčí, Generalissimus, ČSSD, Washington Capitals, Podnikatel, NHL, Faraon, KSČ, Američané, Ministři, Hokejisté, Prezidenti USA, Diplomat, Komunista, Stoletá válka, Nobelova cena, Hudba, Překladatel, Mim, Zavražděn, Romantismus, Vládce, Rétorika, Architekt, Antropolog, Válka, Textař, Kancléř, Fotograf, Ekonom apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, černý humor apod.

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit následující typy souborů: dokumenty, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, weby, Obrázky vlajek měst ČR, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Thierry Henry, Federace USA, Nejhranější online hry zdarma, URL

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Vrah, Královna, Miliardáři, KHL, Normalizace, Mluvčí, Generalissimus, ČSSD, Washington Capitals, Podnikatel, NHL, Faraon, KSČ, Američané, Ministři, Hokejisté, Prezidenti USA, Diplomat, Komunista, Stoletá válka, Nobelova cena, Hudba, Překladatel, Mim, Zavražděn, Romantismus, Vládce, Rétorika, Architekt, Antropolog, Válka, Textař, Kancléř, Fotograf, Ekonom apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: K, internet, linky, cestování, multimédia, Přání, přáníčka, blahopřání, počítače, pro děti, Vše o Vánocích, humor, Hry pro nejmenší online, Tapety na plochu PC, A.C. Milan, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralův problém: Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Další odkazy:

Kalkata city
Naše tipy na užitečné weby
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Doporučené internetové odkazy
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Ashlee Simpson
Tipy na užitečné weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768