Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Vtipy, vtipné texty, černý humor, fórky, frky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, vtipné texty, černý humor, fórky, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O ženách, O škole, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Slovácích, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak přehrát následující typy souborů: písma, fonty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, internet a web, dokumenty apod.

Aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, moudra, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, moudra, hlášky, myšlenky, z kategorií citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. můžete využít v monitor, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, displej, PC, tablet, phablet, počítač, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), OSX, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 95, Chrome OS, BlackBerry OS. Full HD tapety na PC z kategorií moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, noční města, rostliny, sportovní pozadí, psi a štěňátka, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, letadla. Dostupná rozlišení jsou 1152x768, 854x480, 360x720, 1080x1800, 800x600, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1366x1024, 1280x1024, 1600x1200, 1680x1050, 1152x1920, 2048x1536, 1440x900, 1152x864 atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Tapety na plochu počítače, Americké federální vlajky, zajímavosti, Naomi Campbell, Dopravní značky, kuriozity, F, Nejlepší web stránka, H, odkazy, pro dospělé, Hry pro kluky

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Texas, Aljaška, Vermont, Kentucky, Iowa, Washington, Alabama, Georgie, Nové Mexiko, Michigan, Kalifornie, Virginie, Utah, Nevada, Wyoming, Arizona, Indiana, Mississippi, Tennessee, Colorado, Jižní Dakota, Delaware, Illinois, Ohio, Minnesota, Nebraska atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Tapety na plochu počítače - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro displej, PC, phablet, ultrabook, smartphone, mobil, mobilní telefon, počítač, tablet, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Red Hat Linux, Lubuntu, Slackware, Java ME, Windows Me, FreeBSD, Windows 2000, macOS, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 7. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, zvířata, rostliny, letadla, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou 1024x768, 1280x1024, 1080x1800, 1152x864, 768x1024, 1600x900, 412x846, 1280x768, 800x1280, HD 1280x720, 375x667, 360x720, 1280x854, 1440x2560, hi res 2560x1920, 1152x768 atd.

Keywords:zdarma, weby, Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, Cesmína a Vánoce, Prapory všech zemí světa, multimédia, Wallpapers na PC ke stažení, Elizabeth Hurley, linky, webové stránky, Full HD pozadí na PC

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: cestování, Obrázky vlajek měst ČR, Nejlepší hry pro dívky, Kdo je to Ježíšek?, Nejhranější online testy a kvízy, doporučujeme, volný čas, Kde koupit levné letenky?, Dopravní značky, zadarmo, školství, tipy

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hlášky, bonmoty, motta, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky

Citáty slavných osobností, Hlášky, bonmoty, motta, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smutku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, filozofie, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, nadpřirozené osoby, poruchy, umělci, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, vlastnosti, psychologie, politika, lékařství, fikce a fantasy, mytologie, historie, státní správa, sport atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: humor, hyperlinky, URL, Adventní věnec – symbol Vánoc, Online hry zdarma, zdroje informací, Adventní magazín, Vánoční betlém, Kliparty pro dokumenty, zeměpis, Kliparty pro dokumenty

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, týmy NHL, státy usa, země EU, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: počítače, Online testy zdarma bez registrace, Super online flash hry, Nejlepší zeměpisné kvízy, Super online flash hry, Mamiko Tayama, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Přehled přípon a koncovek souborů, zábava, č, Online životopisy, biografie, Ashlee Simpson,

Několik fórů na závěr. Vtip Vnuk s dědou v ZOO: Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Biblické omalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Vánoční stromeček
Tipy na zajímavé weby
Sexy Denise Richards
Partnerské weby
Rie Miyazawa
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.