Partnerské weby, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, online html5 hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Hannah Montana, Logické hry, Arkády a plošinovky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Bramborový salát, Dárky, Vánoční stromeček, Tisk, Řetězy, Přáníčko, Film, Osvětlení do oken, Kavkazská jedle, Rostliny, Vánoční svícen, Hostina, Vídeň, Pastýř, Francouzsky, Vosí hnízda, Jmenovka, Vánoční ozdoby, Písnička, Vánoční filmy, LED svíčky, Keramika, Vykrajovátka, Neviňátko, Striezelmarkt, Omalovánky, Milka, Košíčky, Vánoční svařák, Korálky, Květiny apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, jak spustit, jak převést, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: obrazy disků, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, systémové soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, K, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Biografie slavných osobností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, odkazy

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, monitor, phablet, PC, ultrabook, displej, smartphone, počítač, tablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy macOS, Windows 2000, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 98, Windows 95, Chrome OS, Linux Xubuntu, Java ME, Linux Ubuntu, BlackBerry OS. Wallpapers na PC z kategorií dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, rostliny, hry a herní wallpapery, letadla, noční města, květiny, kytky, motorky, motocykly, zvířata, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 1280x768, 854x480, hi res 2560x1920, 1536x864, 1280x960, 1800x1440, 1080x1800, 360x720, 1024x768, 1280x854, 1280x800, 1152x1920, 2048x1080, 1024x600, 1152x768 atd.

Síť, technika, kultura, informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, Missouri, Kalifornie, Minnesota, Indiana, Arizona, Tennessee, New Hampshire, Georgie, Idaho, Západní Virginie, Virginie, Oregon, Delaware, Rhode Island, Florida, Iowa, Massachusetts, Nové Mexiko, Wisconsin, Arkansas, Michigan, Nevada, Maine, Alabama, Jižní Karolína atd.

Keywords:Online testy zdarma, volný čas, cestování, Super online hry zdarma, Předpověď počasí, weby, multimédia, webové stránky, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, internet, Skvělé hry online zdarma, Super online kvízy

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Full HD tapety na PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, PC, mobil, phablet, notebook, tablet, smartphone, displej a pro operační systémy Windows 7, Windows 2000, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Mac, BlackBerry OS, Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 98, Linux Mint, Linux Xubuntu. PC tapety pro Windows z kategorií hmyz a pavouci, ptáci, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, fantasy, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, motorky, nature - příroda, květiny, fraktály, velkoměsta a noční život, Formule 1, oceán, moře, pláže, zvířata. Stahujte v rozlišení 1440x900, 1280x1024, 2048x1080, 1200x1920, 2560x1440, 1366x1024, 1600x2560, 1920x1080, 1080x1920, 1080x1800, 1600x1200, 1280x854, 800x600, 1024x768, 1440x2560, 2560x1920 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wallpapers na plochu hry, linky, Kliparty pro Office, zdarma, Jakarta city, počítače, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Nejhranější online hry zdarma, V

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Rčení, výroky, moudra, hlášky, úsloví, motta, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, výroky, moudra, hlášky, úsloví, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Myšlenky, výroky, moudra, rčení, hlášky, úsloví, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, výroky, moudra, rčení, hlášky, úsloví, motta, z kategorií citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o bohu od různých známých osobností.

Ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O škole, O Němcích, O důchodcích, O Slovácích, O ženách apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, český jazyk, nemoce, ekonomie a ekonomika, cestování, latina, nápoje, bankovnictví, matematika, zkratky, různé, počítače, náboženství a křesťanství, fyzika, školství, materiály, rostliny, literatura, sport, politika, věda, technika, internet, kultura atd.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, R, kuriozity, Tapety na plochu zdarma, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Federace USA, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, Online adventní magazín, Americké federální vlajky, Online adventní magazín

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Rčení, výroky, moudra, hlášky, úsloví, motta, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, výroky, moudra, hlášky, úsloví, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, technika, kultura, informace

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Deskovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Oblíkačky, Arkády a plošinovky apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: A, hyperlinky, internetové stránky, zábava, Seznam vlajek měst České republiky, Omaha Hold’em poker, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky států obrázků, F, pro děti, Nejlepší online hry zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Chelsea Football Club, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá hospodyňka: Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Online poker
Odkazy na užitečné webové stránky
París Saint-Germain F.C.
Tipy na zajímavé weby
Biografie Mamiko Tayama
Doporučené odkazy
Emma Watson celebrity
Tipy na Partnerské weby
HTML5 Videojuego de navegador
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na PC, mobil tablet 1152x864
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky, pozadí, tapety 1280x800
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí na PC 1280x1024

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768