Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, cestování, český jazyk, účetnictví, školství, zkratky, věda, fyzika, nápoje, nástroje, nemoce, matematika, bankovnictví, počítače, různé, latina, sport, software, jídlo, náboženství a křesťanství, literatura, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, zločin a právo atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Super free web games zdarma, výukové pomůcky, školství, Fond d écran, Online hry zdarma, zajímavosti, zadarmo, Badoo, Biografie známých osobností, Webové online hry zdarma, webové stránky, tipy

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, různé, sport, zločin a právo, literatura, školství, zkratky, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, český jazyk, rostliny, účetnictví, kultura, příroda, počítače, politika, technika, internet, jídlo, hardware, materiály, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, nástroje atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, informace, cestování, volný čas

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Karetní, Střílečky, Sportovní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, křesťanství, státní správa, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, vlastnosti, rodinné vztahy, národnost, politici, politika, školství, sport, herectví, herci a herečky, zločin a právo, mytologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, psychologie, historie atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:A, Životopisy osobností, počítače, Full HD tapety na PC zdarma, Cristiano Ronaldo football, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, pro dospělé, Arsenal F.C., Kliparty zdarma, Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textařka, Pedagog, Exilový prezident, Nobelova cena, Češi, Válka, Country, Mluvčí, Avangard Omsk, Voják, Poprava, Druhá světová válka, Architekt, Spisovatel, Herec, Brno, Vojevůdce, Hokej, Novinář, Prezident, Antropolog, Upálen, Trest smrti, Mim, Náboženství, Dabérka, Diplomat, Masový vrah, Zpěvačky, Žijící, Philadelphia Flyers, Olympijský vítěz, Básníci, Máj, Miliardáři, New Jersey Devils apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svíčky, Koleda, Zdraví, Kapr, Atmosféra, Vinná klobása, Striezelmarkt, Smrk, Vánoční filmy, Jesličky, Vánoční koule, Strom, Květiny, Písnička, Betlém, Osvětlení, Blahopřání, Vánoční svícen, Samolepky, Plzeň, Brambořík, Filmy, Pokrmy, Vánoce, Vánoční stromek, Husarské knoflíky, Vídeňský punč, Santa, Wallpaper, Vánoční světýlka, Vánoční punč apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Logické hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Farmářské hry apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: multimédia, volný čas, Online adventní magazín, Manchester United F.C., Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, A, Tapety, wallpapery na plochu PC, ú, odkaz, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Aforismy, moudrosti, bonmoty, rčení, přísloví, motta, hlášky

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudrosti, bonmoty, rčení, přísloví, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o životě, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o smrti od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vtipné texty, černý humor, vtipy, ftipy, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, vtipy, ftipy, fóry, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O manželství, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O Windows apod.

Klíčová slova: zábava, info, Seznam přípon a koncovek souborů, Wallpapers na plochu zvířátka, Super online kvízy, internet, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky k vybarvení, Wallpapers na plochu počítače, linky, kuriozity

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online. Mj. na webu naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, monitor, smartphone, displej, počítač, PC, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Mint, Windows 95, Windows NT, Android, Slackware, Linux Xubuntu, BlackBerry OS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hudební tapety, noční města, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, květiny, kytky, psi a štěňátka, letadla, 3D a Abstraktní, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech hi res 2560x1920, 2160x3840, 412x846, 1280x800, 1680x1050, 800x1280, 1080x1800, 320x568, 1024x600, 800x600, 1800x1440, 1440x900, 1152x1920, 2048x1536, 1920x1280, 750x1334 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, pro děti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Wallpapery na plochu PC, Poland, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, odkazy, Online tetris hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Naše tipy
Bridge
Tipy na zajímavé weby
Bosnia and Herzegovina
Partnerské weby
Eliza Dushku
Doporučené odkazy
World countries and flags
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.