Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Washington Capitals, Habsburkové, Obchodník, Politik, Právník, Trenérka, Fotograf, Esejista, Novinář, Atentát, Vrah, Zavražděn, Podnikatel, Rakušan, Kladno, Česká královna, Vojevůdce, NHL, Válka, Historik, Antropolog, Exilový prezident, ČSSD, Protektorát, Lord, Básníci, Stoletá válka, Vražedkyně, Nobelova cena, Generalissimus, KSČ, Prezidenti USA, Křesťanství, Herečka, Zlatý slavík, Žhavé výstřely apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Náš tip, informace a zábava

Moudrosti, úsloví, motta, bonmoty, hlášky, rčení, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, motta, bonmoty, hlášky, rčení, moudra, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o člověku od různých známých osobností.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: linky, cestování, Pozadí na plochu počítače, internetové stránky, Brooke Shields, multimédia, M, info, India, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online vánoční magazín, Přehled souborových přípon, zajímavosti

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, fikce a fantasy, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, státní správa, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, křesťanství, národnost, sport, historie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, profese a zaměstnání, politika, věda, politici, záliby, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Internet, síť, informace a zábava

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Barbie hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Vaření a smažení, Adventury, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Deskovky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Farmářské hry apod.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Květiny, Strom, Mrazík, Drážďany, Korálky, Linecká kolečka, Historické ozdoby, Vykrajovátka, Jesličky, K Vytisknutí, Košíčky, Tichá noc, Kavkazská jedle, Vinná klobása, Vídeň, Sněhová vločka, Vánoční stromeček, Sám doma, Vánoční tapety, Film, Silvestr, Václavské náměstí, Koledy, Milka, Adventní věnec, Anglicky, Štóla, SMS, K Tisku, Adventní svícen, Kameňák apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Keywords:zeměpis, pro děti, V, Nej hry online, Pozadí na plochu moře, F, V, Online testy zdarma bez registrace, World countries and flags, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava, Webové online testy zdarma

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, geocaching, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, měny, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, informace a zábava

Pozadí na plochu počítače - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro PC, displej, počítač, mobil, monitor, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, notebook a pro operační systémy FreeBSD, OSX, Lubuntu, Windows NT, Windows 7, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows 95, BlackBerry OS. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, oceán, moře, pláže, květiny, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, fraktály, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, zvířata, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 1280x800, 1024x600, 800x1280, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 1920x1080, 1280x720, 1366x768, 1920x1280, 1800x1440, 1680x1050, 1080x1920, 1280x960, 2048x1080, 360x760 atd.

Vtipné texty, fórky, frky, černý humor, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, frky, černý humor, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Windows, O důchodcích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O zvířátkách, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O ekonomech apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komik, Sci-fi, Válka, Masový vrah, Atentát, Rétorika, Ital, Protektorát, Prezidenti ČR, Rock ‚n‘ Roll, Český slavík, Životopis, Američané, Brno, Vražedkyně, Obchodník, Zpěvačka, Čeští králové, Stoletá válka, Hudba, Slováci, Faraon, Antropolog, Dabérka, Dallas Stars, Romantismus, Básník, Komunisté, Královna, Architekt, Miliardáři, Druhá světová válka, Nobelova cena, Generalissimus, Ministr zahraničí, Philadelphia Flyers apod.

Klíčová slova: weby, Seznam zkratek a akronymů, Seznam přípon a koncovek souborů, Wayne Rooney angielski piłkarz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kliparty zdarma, URL, Travel in USA, Biografie známých osobností, internet, počítače, volný čas

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: odkaz, zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, Thierry Henry, zdarma, webové stránky, Obrázky na plochu počítače, Obrázky k vybarvení, Nejlepší zeměpisné kvízy, výukové pomůcky, zadarmo

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, informace a zábava

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Georgie, Texas, Indiana, Wisconsin, Maryland, Alabama, Illinois, Missouri, Virginie, New York, Tennessee, Vermont, Wyoming, Kalifornie, Severní Karolína, Nevada, Kansas, Oregon, Florida, Severní Dakota, Louisiana, Massachusetts, Mississippi, Delaware, Connecticut atd.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Strategie, Sportovní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Střílečky, Akční hry, Animace, Adventury, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Smuteční kondolence, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Státní vlajky zemí, Obrázky ke stažení, M, pro dospělé, Obrázky vlajek států světa, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Chicago city
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Halle Berry
Odkazy na užitečné webové stránky
Travel in Europe
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Hanoj city
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080