Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro mobil, obrazovka počítače, počítač, PC, mobilní telefon, phablet, ultrabook, displej, tablet, smartphone, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 10 Mobile, Windows 98, macOS, Windows 7, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows Me. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, wallpapery, auta, příroda, krajina, voda a bubliny, noční města, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, letadla. Zvolit si můžete rozměry 1536x864, 2048x1536, 1600x1200, 2560x1440, 640x480, 320x568, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1280x960, 1280x800, 2160x3840, 854x480, 1440x900, 360x720, 1920x1440, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, zdarma, humor, Bhutan, hyperlinky, kuriozity, Přehled formátů souborů, Antarctica, Biografie slavných osobností, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Adventury, Strategie, Pro dívky a tak dále.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Keywords:R, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Životopisy osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Vlajky amerických států USA, F, doporučujeme, Modelky a celebrity, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Staré hry online, Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, státy usa, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Hry pro kluky, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, V, linky, Obrázky a kliparty zdarma, MP3 Music download, cestování, Skvělé hry online zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, zeměpis

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nobelova cena, Boston Bruins, Ekonom, Producent, Olympiáda, Básník, Textařka, Vládce, New York Rangers, Diplomat, Vražedkyně, Starověký Egypt, Prezidenti ČR, Komunisté, Exilový prezident, Kancléř, Orlík, Francie, Protektorát, Mluvčí, Prezident USA, Renesance, Country, Olympijský vítěz, Američan, Podnikatel, Prezidenti USA, Spisovatel, Závodník, Zpěvačky, Obchodník, Upálen, Právník, Voják, Imitátor, Prezident apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, Connecticut, Aljaška, Iowa, Nové Mexiko, Ohio, Severní Karolína, Utah, Tennessee, Maryland, Arizona, Missouri, Arkansas, Illinois, Oregon, Michigan, Florida, Maine, New Hampshire, Vermont, New Jersey, Jižní Dakota, Západní Virginie, Kansas, Louisiana, Massachusetts atd.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Právník, KSČ, Archivář, Ital, Imitátor, Žhavé výstřely, Ekonom, Hokej, Renesance, Boston Bruins, Masový vrah, Závodník, Nežijící, Básník, Komunisté, Hejtman, Miliardář, Poprava, Generalissimus, Pop, Country, Hejtmani, Husité, Textař, Voják, Vojevůdce, Prezident, Česká královna, Rakousko-Uhersko, Charta 77, Pedagog, Exilový prezident, Florida Panthers, Upálen, Novinář, Herec apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, tablet, notebook, mobil, displej, počítač, smartphone, PC, monitor, ultrabook, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Mint, Android, Linux Xubuntu, Slackware, Windows 7, SUSE Linux, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows NT, macOS. Pozadí na PC z kategorií tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, free wallpapers, hmyz a pavouci, motorky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, květiny, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, fraktály, ptáci, nature - příroda, velkoměsta a noční život. Zvolit si můžete rozměry 854x480, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1280x720, 1440x2560, 750x1334, 1600x900, 1366x1024, 1920x1280, 1024x768, 1152x1920, 2560x1600, 393x786, 360x720, 2560x1440, 1280x854 atd.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Superhry a hry online zdarma, F, Uganda, URL, Přehled souborových přípon, odkaz, Liverpool F.C., odkazy, pro dospělé, A

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nobelova cena, Boston Bruins, Ekonom, Producent, Olympiáda, Básník, Textařka, Vládce, New York Rangers, Diplomat, Vražedkyně, Starověký Egypt, Prezidenti ČR, Komunisté, Exilový prezident, Kancléř, Orlík, Francie, Protektorát, Mluvčí, Prezident USA, Renesance, Country, Olympijský vítěz, Američan, Podnikatel, Prezidenti USA, Spisovatel, Závodník, Zpěvačky, Obchodník, Upálen, Právník, Voják, Imitátor, Prezident apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, Connecticut, Aljaška, Iowa, Nové Mexiko, Ohio, Severní Karolína, Utah, Tennessee, Maryland, Arizona, Missouri, Arkansas, Illinois, Oregon, Michigan, Florida, Maine, New Hampshire, Vermont, New Jersey, Jižní Dakota, Západní Virginie, Kansas, Louisiana, Massachusetts atd.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Právník, KSČ, Archivář, Ital, Imitátor, Žhavé výstřely, Ekonom, Hokej, Renesance, Boston Bruins, Masový vrah, Závodník, Nežijící, Básník, Komunisté, Hejtman, Miliardář, Poprava, Generalissimus, Pop, Country, Hejtmani, Husité, Textař, Voják, Vojevůdce, Prezident, Česká královna, Rakousko-Uhersko, Charta 77, Pedagog, Exilový prezident, Florida Panthers, Upálen, Novinář, Herec apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Aforismy, bonmoty, moudra, motta, přísloví, hlášky, rčení

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, moudra, motta, přísloví, hlášky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Vlajky zemí světa, Dopravní značky, tipy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webové stránky, Tara Reid, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Adventní magazín, Nejlepší školní testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky na PC ke stažení, internetové stránky, Bandeiras dos países do mundo,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Gratulace a přání
Partnerské weby
Chelsea Football Club
Tipy na zajímavé weby
Gillian Anderson
Zajímavé internetové odkazy
Juventus Turín
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.