Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Moudra, rčení, motta, úsloví, myšlenky, aforismy, moudrosti

Citáty slavných osobností, Moudra, rčení, motta, úsloví, myšlenky, aforismy, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Pozadí na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v notebook, phablet, displej, počítač, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, PC, tablet a pro operační systémy Windows 7, Windows XP, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 95, Lubuntu, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Fedora. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: letadla, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, zvířata, příroda, krajina, sportovní pozadí, psi a štěňátka, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, dopravní prostředky, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 393x786, 800x600, 1080x1800, 1600x1200, 800x1280, 1280x854, 1280x768, 1024x600, 2048x1080, 1600x900, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1280x800, 1440x2560, 360x640 atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, webové stránky, zdroje informací, Online hry zdarma, Sexy Jessica Simpson, zdarma, Seznam vlajek amerických států, odkaz, Sexy Angelina Jolie, odkazy, Seznam souborových přípon, zadarmo, Obrázky vlajek států světa

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, umělci, osobnosti, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, vlastnosti, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, zločin a právo, psychologie, školství, křesťanství, státní správa, politika, rodinné vztahy, národnost, politici, záliby, přezdívky, žurnalisté a novináři atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, hardware, bankovnictví, psychologie, školství, sport, materiály, různé, latina, chemie, ekonomie a ekonomika, nástroje, počítače, literatura, matematika, cestování, nápoje, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, český jazyk, software, stavebnictví, fyzika, internet atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:internet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ilustrace, obrázky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nápis Merry Christmas, doporučujeme, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Julia Roberts, Skvělé hry online zdarma, Kliparty zdarma, Pozadí na PC

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Tapety na plochu PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. lze použít v phablet, obrazovka počítače, PC, tablet, displej, počítač, notebook, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, mobil a pro operační systémy FreeBSD, SUSE Linux, BlackBerry OS, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 98, Chrome OS, OSX, Windows Me. Full HD pozadí na PC z kategorií fraktály, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Formule 1, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 750x1334, 1536x2048, 360x640, 1920x1280, 2048x1080, 360x720, 800x1280, 1920x1200, 2048x1536, 1920x1080, 1600x900, 1280x768, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 2160x3840 atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, latina, bankovnictví, materiály, fyzika, lékařství a medicína, psychologie, český jazyk, ekonomie a ekonomika, matematika, účetnictví, software, zkratky, chemie, cestování, nápoje, různé, náboženství a křesťanství, sport, kultura, politika, stavebnictví, jídlo, rostliny atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: kuriozity, Dopravní značení, Dopravní značky, Vánoční písničky, V, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, Naomi Campbell, Online geografické testy zdarma bez registrace, školství, Životopisy slavných osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, video soubory, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Rčení, myšlenky, přísloví, úsloví, motta, moudra, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, myšlenky, přísloví, úsloví, motta, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o dobru od různých známých osobností.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, historie, psychologie, přezdívky, filozofie, věda, státní správa, vlastnosti, poruchy, zločin a právo, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, politici, sport, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, podnikání a podnikatelé, národnost, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie atd.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat následující typy souborů: video soubory, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: R, Super online hry zdarma, internetové stránky, Kate Hudson, webovky, linky, humor, Obrázek Santy, Seznam přípon a koncovek souborů, V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, video soubory, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Rčení, myšlenky, přísloví, úsloví, motta, moudra, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, myšlenky, přísloví, úsloví, motta, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o dobru od různých známých osobností.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, info, Seznam státních vlajek, Charlize Theron, zábava, hyperlinky, zajímavosti, tipy, počítače, Online testy zdarma bez registrace, Stromeček,

Několik fórů na závěr. Vtip Přikázání: Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Beyoncé Knowles
Doporučené odkazy
AC Milán
Zajímavé internetové odkazy
Monica Belluci
Partnerské weby
Sněhová koule v počítači
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.