Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Pro dívky, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky a podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, měny, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, geocaching apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Washington, New Jersey, Ohio, Jižní Dakota, Rhode Island, Tennessee, Havaj, Florida, Indiana, New Hampshire, Kentucky, Louisiana, Wisconsin, Illinois, Texas, Aljaška, Vermont, Montana, Severní Dakota, Severní Karolína, Jižní Karolína, Utah, Kansas, Virginie, Connecticut atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: pro děti, Super online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapers na PC ke stažení, Biografie slavných osobností, odkazy, Super online flash hry, weby, Best web page, Pozadí na PC, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, odkaz

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby a hobby, zločin a právo, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, lékařství, herectví, herci a herečky, mytologie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, národnost, politika, přezdívky, filozofie, školství a vzdělávání, politici, psychologie, sportovci a sportovkyně, věda atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, hyperlinky, Dopravní značení, Draw poker, Nejlepší školní testy a kvízy, cestování, výukové pomůcky, Grunge rock music, volný čas, multimédia, Vlajky měst a obcí České republiky

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Letecké simulátory apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: zdroje informací, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Antistresové omalovánky, Super free web games zdarma, B, školství, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, P, Životopisy osobností, Nejhranější online testy a kvízy, URL

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komik, Manýrismus, Prezidenti ČR, New Jersey Devils, HIV pozitivní, Prezident USA, Orlík, Vůdce, Ekonom, Obchodník, Politik, New York Rangers, Fotograf, AIDS, Exilový prezident, Zpěvák, Olympijský vítěz, KHL, Československo, Upálen, Vojáci, Máj, Kladno, Olympiáda, Nobelova cena, Producent, Ministři, Protektorát, Scénárista, Philadelphia Flyers, Válka, Zavražděn, Poprava, Habsburkové, Filozof, Miliardář apod.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Adventury a tak dále.

Informace, volný čas a zábava

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pozadí na plochu PC - wallpapery do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro tablet, ultrabook, notebook, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, počítač, monitor, PC, smartphone, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, OSX, Red Hat Linux, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Linux Mint, Windows 2000. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, fraktály, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fantasy, free wallpapers, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 1920x1080, 4800x1200, 1280x960, 360x760, 800x600, 1920x1440, 1366x768, 1080x1920, 1920x1280, 1440x960, 412x846, 1600x1200, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1152x1920 atd.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro mobil, smartphone, ultrabook, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, tablet, PC, notebook, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Xubuntu, SUSE Linux, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Linux Ubuntu, Android, Windows 10 Mobile, Mac. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, motorky, motocykly, květiny, kytky, zvířata, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, noční města, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, auta, budovy a stavby, jídlo a nápoje, rostliny, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 640x480, 320x568, 1440x2560, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1440x960, 2560x1600, 1536x864, 1280x800, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1536x2560, 2048x1536, 412x846 atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, internet, kuriozity, Biografie, životopis Gábina Partyšová, zeměpis, zdarma, info, Texaský hold’em poker, Pozadí na plochu PC, Super online flash hry, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komik, Manýrismus, Prezidenti ČR, New Jersey Devils, HIV pozitivní, Prezident USA, Orlík, Vůdce, Ekonom, Obchodník, Politik, New York Rangers, Fotograf, AIDS, Exilový prezident, Zpěvák, Olympijský vítěz, KHL, Československo, Upálen, Vojáci, Máj, Kladno, Olympiáda, Nobelova cena, Producent, Ministři, Protektorát, Scénárista, Philadelphia Flyers, Válka, Zavražděn, Poprava, Habsburkové, Filozof, Miliardář apod.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Adventury a tak dále.

Síť, volný čas a zábava

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Oklahoma, Kalifornie, Severní Karolína, Michigan, Pensylvánie, Montana, Minnesota, Tennessee, New York, New Hampshire, Nové Mexiko, Maine, Arkansas, Havaj, Aljaška, Jižní Dakota, Utah, Idaho, Florida, Massachusetts, Georgie, Illinois, Kentucky, Maryland, New Jersey atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Fórky, fóry, černý humor, vtipné texty, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, černý humor, vtipné texty, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: F, Prapory českých měst, Prapory regionů a království, Vánoční web, Státní prapory států světa, Fernando Torres, internetové stránky, F, č, Webové online testy zdarma, webové stránky, Přehled souborových přípon, Celebrity, herečky, zpěvačky, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Vlajka Dominiky
Tipy na zajímavé weby
Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Tanzania
Odkazy na partnerské weby
Thierry Henry
Odkazy na zajímavé weby
Celebrita Erika Eleniak
Zajímavé webové stránky
Celebrita Uma Thurman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD Wallpapers 1920x1080
Full HD tapety na plochu 1920x1080
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na PC 1152x864/
Wallpapers, obrázky v rozlišení 640x480
Obrázky na plochu Windows 1366x768

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720