Naše tipy, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory apod.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Oblíkačky, Barbie hry, Auta a závodní, Deskovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Hry s koňmi, Akční gamesky, Farmářské hry apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, Přání k svátku podle jmen, URL, doporučujeme, Tapety na plochu PC, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, tipy, Vlajky jednotlivých států USA, M, humor

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Informace, cestování, hry, zábava

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, zelenina, hmyz, halloween, jídlo a nápoje, zvířata, ženy a dívky, nápoje, láska, mapy, sport, přístroje, symboly, ptáci, stavby, náboženství, muži, osobnosti a lidé, auta, ovoce, nástroje a přístroje, hudba, věda atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Miliardář, Komunisté, Válka, Trenérka, Podnikatel, Stoletá válka, Hudba, Překladatel, Právník, Podnikatelé, Továrník, Brno, Avangard Omsk, Protektorát, Dallas Stars, AIDS, Washington Capitals, Němci, Čeští králové, Pittsburgh Penguins, Sochař, První republika, Herečka, New York Rangers, Malíř, Historik, Husité, Sci-fi, Egypt, Žhavé výstřely, Životopis, Olympiáda, Francie, Zpěvačka, Poslanci apod.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Obrázky vlajek měst ČR, Štědrej večer nastal, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online geografické testy zdarma bez registrace, Prapory regionů a království, Online hry zdarma, weby, Přehled přípon a koncovek souborů, A

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma. Naleznete zde Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Borovice, Strom, Rostliny, Jmelí, Stromeček, Ježíšek, Jingle Bells, Štěstí, Přání, Řetězy, Adventní neděle, Tisk, Staroměstské náměstí, Vinná klobása, Kuba, Křesťanství, Pokrmy, Štědrý den, Ohňostroj, Zima, Německy, Filmy, Špalda, Štědrý večer, Advent, Televize, Papírový vánoční stromek, Popelka, Adventní kalendář, Písnička, Tablet apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť, cestování, hry, zábava

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: zeměpis, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma, Vánoční jídlo, školství, pro děti, Kliparty pro Office, Obrázky na plochu jídlo, Tapety na plochu PC, odkaz, internetové stránky, multimédia

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, psychologie, věda, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, poruchy, fikce a fantasy, školství, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, historie, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, vlastnosti, záliby, národnost, filozofie, osobnosti atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, láska, náboženství, osobnosti a lidé, sport, stavby, symboly, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ptáci, zelenina, zvířata, květiny, přístroje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ženy a dívky, nápoje, auta, halloween, hudba atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svícen, Neviňátko, Vánoční prostírání, Wallpaper, Skleněné ozdoby, Alkoholový kalendář, Mrazík, Tiskárna, Borovice, Brno, Striezelmarkt, Francouzsky, Televize, Popelka, Milka, Desktop, bezlepkové cukroví, Německy, Kinder, Sněhulák, Koleda, Koledy, Bůh, Santa Claus, K Vytištění, Obrazovka, Keramický adventní věnec, Vánoční koule, Láska nebeská, Umělý vánoční stromek, Jarmark apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, zdroje informací, webové stránky, Jmenovky na dárky ke stažení, Obrázky na PC, cestování, Seznam zkratek a akronymů, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, internet, Super free web games zdarma, linky

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, psychologie, věda, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, poruchy, fikce a fantasy, školství, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, historie, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, vlastnosti, záliby, národnost, filozofie, osobnosti atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, láska, náboženství, osobnosti a lidé, sport, stavby, symboly, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ptáci, zelenina, zvířata, květiny, přístroje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ženy a dívky, nápoje, auta, halloween, hudba atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Anekdoty, vtipy, vtípky, fóry, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, vtípky, fóry, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Relaxační hry, Závody aut, Logické hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: volný čas, Nej hry online, Biografie známých osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Členské země americké federace, Štědrý den, zdarma, počítače, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Super free web games zdarma, B, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny,

Jeden fór na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Naše tipy
FC Barcelona
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Vlajky zemí severní Ameriky
Tipy na zajímavé weby
Půjdem spolu do Betléma
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.