Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vtipy, fóry, frky, vtipné texty, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, frky, vtipné texty, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky apod.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Nové Mexiko, New Jersey, Kentucky, Virginie, Michigan, Florida, Utah, Severní Dakota, Minnesota, Texas, Louisiana, Oklahoma, Mississippi, Montana, Tennessee, Iowa, Oregon, Colorado, Vermont, Arkansas, Pensylvánie, Jižní Karolína, Wyoming, Aljaška, Jižní Dakota atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Animace, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Akční hry, Logické hry, Karetní hry a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online testy zdarma, pro děti, cestování, Chelsea F.C., Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky a kliparty zdarma, Online životopisy, biografie, Pozadí na plochu letadla, Vánoční web, volný čas, Kliparty pro dokumenty, F

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Architekt, Husité, Exilový prezident, Kladno, Dabérka, Závodník, Masový vrah, Teolog, Hejtman, Normalizace, Miliardář, Státník, Hejtmani, Vůdce, Boston Bruins, Podnikatelé, Zpěvačka, Vojáci, Trenérka, Komunista, Florida Panthers, Obchodník, Spisovatel, Manýrismus, Mim, Ital, Philadelphia Flyers, Herečka, Vražedkyně, Herec, Nobelova cena, Olympiáda, Sochař, Sci-fi, Dramatik, ČSSD apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Full HD wallpapers na PC - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. lze použít v PC, tablet, displej, mobilní telefon, ultrabook, monitor, počítač, obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows 10, Windows 98, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows NT, Slackware. Wallpapers na PC z kategorií wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, noční města, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, voda a bubliny, auta, operační systémy, Windows, hudební tapety, letadla, zvířata. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 1152x864, 1366x1024, 2160x3840, 1800x1440, 1600x2560, 1680x1050, 1024x768, 1440x960, 360x640, 800x600, 1152x1920, 2048x1536, hi res 2560x1920, 1536x864, 854x480 atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:internetové stránky, linky, Vše o Vánocích, Nejlepší hry pro dívky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, zdroje informací, info, Vlajky měst a obcí České republiky, Recepty na vánoční cukroví, Státní prapory států světa, H, zajímavosti

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, umělci, psychologie, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, křesťanství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, politici, věda, osobnosti, záliby, přezdívky, státní správa, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, školství atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: tipy, Dopravní značky, Free game online hry, Dominican Republic, pro dospělé, kuriozity, Dopravní značení, Ježíš Kristus, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internet, Wallpapers na plochu PC

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, přístroje, ženy a dívky, rostliny, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, věda, květiny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, auta, ovoce, zvířata, stavby, halloween, muži, láska, hudba, zelenina, ptáci atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, týmy NHL, fyzikální jednotky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat následující typy souborů: písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, koncovky souborů, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Federace USA, Prapory regionů a království, odkazy, Vánoce, V, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční koleda, odkaz, Online hry pro děti zdarma, weby

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, přístroje, ženy a dívky, rostliny, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, věda, květiny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, auta, ovoce, zvířata, stavby, halloween, muži, láska, hudba, zelenina, ptáci atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, týmy NHL, fyzikální jednotky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: multimédia, školství, Full HD wallpapers na PC, URL, V, Křesťanské omalovánky k vytištění, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajka Nauru,

Jeden fór na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Naše tipy
Tipy na výlet
Doporučené odkazy
Samolepky a jmenovky na dárky
Tipy na zajímavé weby
Štědrý večer
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro malé děti
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.