Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Brutální krvavé hry a tak dále.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, hmyz, ovoce, symboly, ptáci, Vánoce a Advent, mapy, zvířata, muži, rostliny, květiny, sport, stavby, ženy a dívky, halloween, auta, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda, zelenina, smajlíci a emotikony, láska atd.

Tapety na plochu PC - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, PC, smartphone, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, počítač, mobil, displej a pro operační systémy Lubuntu, Windows 2000, Windows 10 Mobile, macOS, OSX, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows NT, FreeBSD, Chrome OS. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, motorky, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, zvířata, tenisté a tenistky, fantasy, free wallpapers, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 320x568, 3200x1800, 854x480, 360x760, 1152x864, 393x786, 1280x768, 3200x1200, 1200x1920, 1152x768, 1600x900, 2560x1920, 1280x1024, 412x846, 1024x600 atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Super online kvízy, A, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoční svíčky, Slovník pojmů Co je to?, info, Nejhranější online hry zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Super online kvízy

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Barbie hry, Deskovky, Logické hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, kultura, různé, stavebnictví, příroda, latina, internet, nástroje, zkratky, fyzika, účetnictví, lékařství a medicína, zločin a právo, jídlo, nápoje, filozofie, software, nemoce, chemie, náboženství a křesťanství, matematika, politika, psychologie, věda atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Keywords:Nejhranější hry online, zadarmo, Kliparty pro Office, hyperlinky, Křesťanské omalovánky k vytištění, zábava, zajímavosti, webové stránky, Dětské omalovánky, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Náboženství, Křesťanství, Florida Panthers, Upálen, Renesance, Kladno, Vládce, Máj, Spisovatel, Zavražděn, Ministr, ČSSD, Textař, Vojevůdce, Pittsburgh Penguins, Imitátor, Philadelphia Flyers, Olympijští vítězové, Rétorika, Olympiáda, Pop, Novinář, Architekt, Prezidenti, Podnikatel, Básníci, Gymnasté, Američané, KSČ, Prezident, New Jersey Devils, Esejista, Slovák, Česká královna, Hudba, Prezidenti USA apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: kuriozity, Online životopisy, biografie, pro dospělé, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, školství, Dopravní značení, Webové online hry zdarma, Půjdem spolu do Betléma, Federace USA, Onlinovky zdarma, Super free web games zdarma, Online vánoční webzine

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Animace, Akční hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Logické hry a tak dále.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické, Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, Pro dívky, Sportovní, Velikonoční hry, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky, černý humor, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky, černý humor, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, weby, Přehled státních vlajek států světa, Štědrý večer, Obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Umělé a živé vánoční stromky, Vlajky amerických států USA, Seznam souborových přípon, linky

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Animace, Akční hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Logické hry a tak dále.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vtipné texty, anekdoty, vtipy, frky, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, vtipy, frky, fórky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Frky, černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O ekonomech, O Němcích, O ženách, Vtipy o doktorech apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zeměpis, Adventní magazín, Cesmína, odkaz, Kliparty pro Office, URL, internetové stránky, V, F, Spain,

Jeden fór na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Angola
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky - dinosauři
Partnerské weby
Vánoční stromek
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční zábava
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.