Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat soubory těchto typů: dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Moudra, moudrosti, bonmoty, výroky, přísloví, hlášky, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, bonmoty, výroky, přísloví, hlášky, úsloví, z kategorií citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, auta, hudba, mapy, hmyz, zvířata, muži, symboly, ovoce, stavby, jídlo a nápoje, zelenina, láska, ptáci, květiny, náboženství, ženy a dívky, rostliny, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, nápoje, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro dívky online, Slovník pojmů Co je to?, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, M, Seznam státních vlajek, Kliparty pro dokumenty, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, zeměpis, Nej hry online, tipy, Městské a obecní prapory obcí ČR

černý humor, vtípky, anekdoty, fórky, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, anekdoty, fórky, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, cestování, chemie, jídlo, zločin a právo, různé, rostliny, školství, literatura, nápoje, software, stavebnictví, příroda, technika, matematika, fyzika, bankovnictví, filozofie, ekonomie a ekonomika, psychologie, latina, lékařství a medicína, nástroje, materiály atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Malíř, Hejtmani, Královna, Obchodník, Komunisté, Druhá světová válka, Císař, Diplomat, Právník, Zavražděn, Protektorát, Prezidenti ČR, Fotograf, Ekonom, KHL, Lord, Slováci, Washington Capitals, Prezident, Charta 77, Češi, Poprava, AIDS, Komunista, Herečka, Hokejisté, Američan, Herec, Československo, Antropolog, Vojáci, Hokej, Poslanec, Ital, Český slavík, Dallas Stars apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Keywords:Pozadí na plochu počítače, Online geografické testy zdarma bez registrace, zábava, počítače, Vánoční pozadí na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, doporučujeme, Jmenovky na dárky ke stažení, webové stránky, V, zdroje informací

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, měny, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . Mj. na webu naleznete Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Karetní, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Klíčová slova: Tapety na PC, školství, humor, Real Madrid football, zadarmo, ú, Super online flash hry, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, odkaz, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, volný čas, Online adventní magazín

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, věda, národnost, historie, filozofie, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, profese a zaměstnání, školství, křesťanství, politika, umělci, vlastnosti, státní správa, politici, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, lékařství, sport atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Pozadí na plochu počítače - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, smartphone, monitor, displej, počítač, notebook, phablet, PC a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 2000, Windows 95, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, macOS, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, Formule 1, květiny, ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 412x846, 1800x1440, 360x760, 360x720, 1280x960, 2048x1080, 1280x1024, 800x1280, 393x786, 1280x768, 768x1024, 1024x600, 2160x3840, 3200x1200, 1280x800, 1536x2560 atd.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Západní Virginie, Mississippi, Utah, Aljaška, Iowa, Florida, Havaj, Connecticut, New Hampshire, New York, Michigan, Missouri, Oregon, Indiana, Arizona, Washington, Delaware, Maine, Illinois, Maryland, Kalifornie, Wyoming, Arkansas, Jižní Dakota, Minnesota atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: URL, F, internet, World countries and flags, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, F, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Free game online hry, Tapety na plochu počítače

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Animace, Pro dívky, Strategie, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Adventury a tak dále.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: weby, hyperlinky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky států světa, zdarma, Obrázky vlajek států světa, multimédia, Adventní magazín, Dopravní značení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Thierry Henry,

Jeden fór na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Narodil se Kristus Pán
Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční betlém
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.